İADE – DEĞİŞİM

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

            İade etmek istediğiniz ürünü sitemiz üzerinde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak, ürünü size ulaştıran aynı kargo firması ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.


Alıcı Ünvanı :Havalandırma Market 

Alıcı Adresi :Ostim OSB Mahallesi 1151 Sokak SS Gül 86 Yapı Kooparatifi No: 1/7 Ostim Yenimahalle ANKARA 

Alıcı Telefon :+90 (312) 385 5901 

Alıcı E-mail:---


İade süresi kaç gündür ?

            Havalandırma Market 'ten satın aldığınız ürün için '' cayma hakkı '' 7 ( yedi ) gündür.

            İade şartlarımız 4077 nolu ''Tüketicinin korunmasına ilişkin kanun ve uygulama yöntemleri'' kapsamında ve Havalandırma Market uygulamaları gereği değişiklik gösterebilir.


Ürün değişimi yapabilir miyim ?

Yukarıdaki prosedürü izleyerek satın aldığınız ürünü değiştirebilirsiniz.


 Hangi ürünler iade edilmez ?

            Öncelikle iade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış, paketi zarar görmemiş, yeniden satılabilecek durumda ve tüm parçaları ile birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.  Aksi takdirde ürün iadeniz kabul edilmeyecektir ve kargo ücreti Havalandırma Market tarafından karşılanmayacaktır. Kişiye özel üretilen ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.


 İade ettiğim ürünün parasını ne zaman geri alabilirim ?

            İade gönderdiğiniz ürün kontrol edildikten sonra ücreti ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir. Bu süre en fazla 10 ( on ) iş günüdür. Bankanızdan kaynaklanan geç ödemeler için Havalandırma Market sorumluluk kabul etmeyecektir. İade etmiş olduğunuz ürün ve iade işlemleri durumu ile ilgili bilgilere, kullanıcı paneli / Hesabım / İade Taleplerim bölümünden ulaşılabilir.


Keyifli Alışverişler