Havalandırma Market e-ticaret sitesine giren, üye olan ve alışveriş yapan tüm internet kullanıcıları aşağıdaki "üyelik sözleşmesi" kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.


  Üyelik Hakkında

  Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız, iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve doğru şekilde ulaşması için bilgilerinizi lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz. Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesi'ni dikkatle okumanızı öneririz.

  Üyelik İptali

  Üyeliğinizi, dilediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletebilirsiniz.

  Üye Güvenliği

  Üye güvenliğiniz için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanı sıra, sizlerin de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız.

  Farklı Adres

  Her üye için sipariş sonlandırılırken kendi kayıtlı adresi haricinde, farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür. Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde veya faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız

  Ürün Yorumları

  Her üyemiz ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. Ürün yorumu yazarken, genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen göstermenizi rica ederiz. Yorumlar incelenmekte ve uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.